kunye

Copyright © BİLGİLİ.NET

İMTİYAZ SAHİBİ

© MALATYASOFT Bilişim ve İnternet Hizmertleri

Nedim ORTAGEDİKEDİTÖRLER

Nedim ORTAGEDİK

Ali AYATA

Mustafa KARŞIADRES / İLETİŞİM


info@bilgili.netFAALİYET KONUSU

Gazetecilik, gazete matbaa basımı, elektronik ortamda veya basılı şekilde yayını ve satışı ile

yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde televizyon programları, televizyon, video, film ve reklam yapım ve tanıtım işleri.UYARI

BİLGİLİ.NET internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı

MALATYASOFT Bilişim ve İnternet Hizmetleri ’ne aittir.

İzin alınmadan, kaynak gösterilmeden DAĞITILIP / ÇOĞALTILA BİLİR


5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır.
İlgili Yasa: MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür. English translation: All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to " info [@] bilgili.net " email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

VİDEOLAR

Tümünü göster