Google'da Muazzam Kolaylık!

Google'da Muazzam Kolaylık!
Hepimiz en son bilgileri arzuluyoruz ve akıllı telefonlarımız bu arzunun içine giriyor. Uygulamalar, bildirimler ve sanal kişisel asistanlar, bilgi buzdağının sadece bir parçasıdır. Ayrıca teslimat hızının da önemli olduğunu unutmamalıyız. Google Kısayollar, ABD'li bu konuda yardımcı olmak için bugün başlıyor.

Android ve iOS'daki Google uygulamasıyla ve Google.com'daki mobil web sitesinde bulunan ana ekranda tek bir dokunuş size en yeni spor skorlarını, hava durumunu, yemek yeme ve eğlenceli saatler geçirmenize olanak sağlar. Diğer işlevler arasında para birimi dönüştürmeleri, çeviriler, havayolu şirketi ve otel bilgileri, internet hız testleri, tik-tac-toe, solitaire ve daha fazlası yer alır.

Spor skorları gibi içeriklerden bazıları, favori takımlarınızdan gelen sonuçları yansıtacak şekilde özelleştirilebilir. Kısayollara erişmek için telefonunuzun Google'ın en son sürümünü çalıştırdığından emin olun. Ardından, tek yapmanız gereken arama kutusunun altındaki kısayolları aramaktır. Google Kısayollarının nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videoaya göz atabilirsiniz.


Yorumlar (0)

Yorum Ekle