ÖLDÜRÜLÜYORUZ

ÖLDÜRÜLÜYORUZ
Günlük alışkanlıklarımız, gözümüze hoş görünen meyve ve sebzeler, önceden olmayan, tv reklamları ve dedikodu ile günümüzde evimizde olmazsa olmazımız olan eşyalar aslında bizleri her gün bir adım daha ölüme yaklaştırıyor.

Bunlardan bahsedecek olursak başı GDO' lu ürünler başı çekmektedir. Bunlardan bir kaçı ;ÇİLEK :

Isırıldığında orta kısmında boşluk var ise hormonludur. Hiçbir şekilde o çileği yemeyin.MISIR :

Kuşkusuz genetiği en çok değiştirlilen ürünlerin başında gelen mısır, kusursuz ve düzgün sıralı olanı GDO' lu ısmarlama mısır' dır almayınZEYTİN :

Bekleme süresi sebebi ile sıkça boya kullanılan bir üründür. Zeytini yediğinizde şayet çeğirdeği kahve rengi tonlarında değilse boya vardır demektir.YOĞURT :

Markası, cinsi, çeşidi ne olursa olsun kesinlikle hazır yoğurt almayın. Günlük süt alarak evde kendiniz mayalayın, eğer yapamıyorsanız birilerinden yardım isteyin. Öyle bir şansınız yoksa da kesinlikle yoğurt yemeyin o kadarki kesin ve net.SÜT :

Evinize ya günlük süt alın yada hiç süt almayın. Kedinin bile hazır süt içediğini kendiniz test edebilirsiniz. Hazır günlük süt alıyorsanız bile sürekli aldığınız markayı test edip 48 saat bekletin bozulmuyorsa onuda almayın.PALMİYE YAĞI :

En yoğun olarak kullanılan ürünlerin basında hiç süphesiz hazır kahvatılık çikolatalar gelmektedir. Bilinçsizce tüketilen PALM, PALMİYE YAĞI kültürmüzde olmayan reklamlarla özentilerek hayatımıza girmiş, cok özel şeymiş gibi (BİM in ürettirdiği cam kavanoz kahvaltılık çikolatayı satmak için personellerine aksiyon olarak verdiği ve NUTELLA ile kıyaslama yapmak için içindeki PALM' mın % de lik oaranının daha cok olarak bahsetmesi ) aksettirilmesi gibi resmen hatanımızla oynanması anlamını taşımaktadır. O kadar ki Fransa sağlıksız olarak gördüğü bu yağa ilave vergi getirmiştir. Atıştırmalık yiyeçeklerde sıklıkla palmiye yağı kullanınılır. Palmiye yağından yapılmış kaşarı deneylerde fareler bile yememiştir.ET ÜRÜNLERİ :

Salam ve sosisi evinize bile sokmayın. Üretim aşamalarını, hamur karışım sahfasını görseniz istihfar edersiniz.

Farkında Değiliz ama şu bir gerçek ki yavaş yavaş ÖLDÜRÜLÜYORUZ.

Günümüzdeki kanser vakaları ve obezitenin en büyük sebebi bu beslenme alanındaki vahşettir.

Malesef kanser ve obezite çağımızın en büyük sorunu, önü alınmaz ise yakın gelecekte her ailede en az bir (1) kişi kansere yakalanmış olacak


Yorumlar (0)

Yorum Ekle

VİDEOLAR

Tümünü göster